Кошик
3 відгуків
Контакти
На сайті не діє Програма захисту покупця Prom.ua . Продавець не пройшов верифікацію. Будьте пильні, роблячи покупки. Рекомендуємо перевіряти інформацію та оплачувати товари після отримання.
KareLine Pet Products
+380 показати номер
УкраїнаДніпропетровська областьДніпроул. Космонавта Волкова, 6Д
Мапа

Про нас

KARELINE - сімейне підприємство-виробник амуніції для домашніх тварин, засноване у 1993 році, на сьогодні є одним з лідерів ринку України. Наша компанія пишається широким асортиментом ошийників, поводків, шлей та намордників, яким люди довіряють своїх улюбленців не тільки в Україні, а й далеко за її межами. У виробництві продукції використовуються лише високоякісні матеріали та комплектуючі, більшість операцій, що дозволяє виготовити максимально комфортну та довговічну амуніцію для тварин. Ми виробляємо широкий асортимент продукції на будь-який смак та гаманець.
KARELINE це:
більш ніж 1000 м² виробничих майданчиків, що оснащені сучасним обладнанням;
більш ніж 1000 клиєнтів в Україні та світі;
більш ніж 2000 найменувань виробляємої продукції;
постійний учасник виставок: Interzoo (Нюрнберг, Німеччина), Iberzoo+Propet (Мадрид, Іспанія), Zoomark (Болонья, Італія), ZooVetExpo (Київ, Україна).
KARELINE приділяє особливу увагу якості продукції, контролюючи весь цикл виробництва. Використовувані матеріали і деталі тестуються в спеціальних лабораторіях за двома десяткам показників, серед яких: безпека для здоров'я тварин, якість шкіри, тканин і ниток, гіпоалергенність, зносостійкість, міцність і довговічність. Ми раді запропонувати споживачеві тільки високоякісну, комфортну і безпечну продукцію.
Наші колекції - втілення стриманого сучасного дизайну. Ви знайдете у нас самодостатню класику з несподіваними акцентами, модну витонченість і грайливу брутальність.

Відомості про компанію

KareLine Pet Products
Виробник
УкраїнаДніпропетровська областьДніпроул. Космонавта Волкова, 6Д
  • +380 показати номер
1993
Днепр
Внутрішній